Hledáte dárek pro přítele, manžela nebo tátu? V posledních letech se dostávají do popředí dárky pro muže, které jsou nejenom praktické, ale taky osobní. Spojením obou těchto požadavků, které jsou přímou cestou k dokonalému dárku, jsou pánské kožené peněženky VEPELL s vyraženým monogramem zabalené v dárkové krabičce s gravírováním.

VEPELL: Prémiové kožené peněženky vyrobené v Česku

Jen málokterý materiál je tak luxusní, odolný a nadčasový jako pravá kůže. Právě proto byla ekologicky zpracovaná italská kůže zvolena jako materiál pro výrobu ručně šitých pánských peněženek VEPELL, které vznikají v České republice. Kromě kvalitního materiálu je při výrobě kladený také velký důraz na precizní zpracování a praktičnost, peněženky jsou tak vybaveny řadou přihrádek a kapsiček. Dostupné jsou v několika rozměrech i barvách.

Proč je peněženka VEPELL skvělým tipem na dárek?

  • Je vyrobena z italské kůže v České republice
  • Jedná se o elegantní doplněk, který přijde vhod každému muži
  • Propojuje praktičnost, funkčnost a nadčasový styl
  • Nabízí možnost ražby iniciál
  • Můžete k ní přikoupit dárkovou dřevěnou krabičku s možností gravírování

Osobní dárky jsou ty nejlepší: Peněženky s ražbou monogramu

Muže jistě kvalitní kožená peněženka potěší, ještě více je však potěší peněženka s jejich jménem, která se postará o to, aby byl dárek naprosto jedinečný. Pro ražbu monogramu do kůže se používají zahřáté mosazné raznice. Vybírat můžete hned ze tří barev písma, a sice černé, stříbrné a zlaté. Peněženka s monogramem je bezesporu originálním dárkem pro muže, ať už k narozeninám nebo třeba k výročí.

VÍCE INFORMACÍ O RAŽBĚ MONOGRAMU ZDE

Zabalená v dřevěné krabičce s možností gravírování

Pokud chcete, aby byl dárek ještě osobitější a výjimečnější, můžete k peněžence přikoupit i prémiovou dřevěnou dárkovou krabičku, kterou vyrábí zaměstnanci se zdravotním handicapem v chráněné dílně ve Frýdku-Místku. Na krabičku je možné vygravírovat vlastní text nebo obrázek. Díky tomu, že je krabička vyrobena ze dřeva, je sama o sobě dárkem, protože může sloužit například k uchování hodinek nebo manžetových knoflíčků.

VÍCE INFORMACÍ O PRÉMIOVÉM BALENÍ ZDE

Pořiďte dárek, který muži ocení a který budou s radostí nosit – exkluzivní koženou pánskou peněženku VEPELL.

VYBRAT PENĚŽENKU