Existují dárky, které potěší, a potom ty, které si obdarovaný zamiluje a nezapomene na ně ani po letech. Kožený batoh, kabelka nebo peněženka s věnováním, osobním vzkazem, monogramem či vaší grafikou je jedním z těch výjimečných darů. Možností, které nabízí gravírování na doplňky VEPELL, je celá řada. Ať už si vyberete jakoukoli, můžete si být jistí, že nesáhnete vedle.

Vystupte z řady s peněženkou s věnováním nebo monogramem

Peněženka s iniciálami nebo oblíbeným citátem za vás řekne obdarovanému vše, co máte na srdci. Díky poctivému zpracování vydrží několik let a čas jí jen přidá na kráse.

Pro gravírování si můžete zvolit text o délce až 10 slov. Záleží jen na vás, zdali budete věrní klasickému monogramu, nebo vyberete oblíbené motto či úryvek z písně. Text nebo iniciály budou vyvedeny na pravé vnitřní straně peněženky klasickým nebo ozdobným fontem.

Pokud hledáte dárek pro cestovatele, inspirovat se můžete těmito citáty:

„Cestování není nikdy otázkou peněz, nýbrž odvahy.“ - Paolo Coelho

„Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta.“ - Seneca

“I cesta dlouhá tisíc mil začíná jedním krokem.” - Lao-c'

„Travel. Your money will return. Your time won’t.“ - Anonym

„In the end, we only regret the chances we didn’t take.“  - Lewis Carrol

„Adventures are the best way to learn.“ - Anonym

 

Batohy a kabelky, které si pamatují každé vaše dobrodružství

Kožené batohy a kabelky nabízí bohatý prostor pro realizaci vašich přestav o osobním dárku na míru. Na výběr máte ze tří variant gravírování. Co bude nejvíce slušet vašemu zavazadlu?

1. Batohy a kabelky s iniciálami

Jméno nebo iniciály vygravírujeme na viditelnou část. Nikoho pak nenechá na pochybách, že batoh nebo kabelka je opravdu vaše. Písmo může být ozdobné DancingScript nebo klasické Montserrat.

2. Mapa světa, díky které nezapomenete na žádnou z vašich cest

Ukryjte celý svět do vaší kabelky nebo batohu. Na vnitřní stranu vašeho doplňku vygravírujeme na přání mapu světa. Na vaší příští cestě tak snadno vysvětlíte, kde leží Česká republika nebo hravě spočítáte všechny země, které jste navštívili. A jedinečný dárek pro vás nebo vaše blízké je na světě!

3. Obtiskněte vaše logo nebo oblíbený obrázek na vaše zavazadlo

Chtěli byste mít na batohu nebo kabelce svou vlastní grafiku? Ale beze všeho. Stačí nám zaslat obrázek ve formátu jpg a vybrat si, zdali obrázek ukryjete na vnitřní stranu, anebo ho necháte všem na očích z vnější strany doplňku. Nosit ho můžete již za pár dní.


Co byste měli ještě vědět?

Dvakrát měř, jednou řež, chtělo by se říct. I když na všechny kožené doplňky stále platí klasická záruka na výrobní vady a nedostatky, personalizovanou úpravou zaniká právo na vrácení výrobku do 14 dnů bez udání důvodu. Vybírejte tedy důkladně.

Máte rozhodnuto a víte, jak byste chtěli ozdobit vaši tašku, peněženku nebo batoh? Anebo si stále nemůžete vybrat, jaká úprava by vašemu doplňku slušela nejvíc? Jsme tady pro vás. Napište nám, rádi vám poradíme.