Kožená peněženka s vlastními iniciály se stane vaším nejvěrnějším a nejlepším parťákem doprovázejícím vás životem. Zatímco kůže se jakožto pevný, odolný a kvalitní materiál nerozpadne po pár měsících v kapse nebo v rukou, ražba monogramu dodá pocit naprosté exkluzivity.

TECHNOLOGIE RAŽBY

Pro ražbu do kůže používáme zahřáté mosazné raznice které se ručně vtlačují do kůže čímž vytvoří požadovaný efekt. Pro barevnou ražbu je raznice tisknuta do kůže přes barevnou fólii. Při celém procesu je potřeba hlídat tlak a čas působení horké raznice na kůži.  

FONT PÍSMA

Ražbu na všechny naše výrobky děláme fontem písma PT Sans. Toto minimalistické a moderní bezpatkové písmo se skvěle hodí pro všechny příležitosti.


BARVA RAŽBY

Pro ražbu používáme 3 barvy písem: luxusní zlatá, stříbrná a černá. Pokud preferujete přirozený odstín, můžete si vybrat ražbu bezbarvou kdy bude zachována přirozenost kůže.

 

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Kde bude monogram vyražený?

Barevný monogram je luxusní ozdobou produktů a také vaši vizitkou. Proto vše razíme na vnější viditelnou stranu výrobků. U každého z našich produktů uvádíme fotky ze kterých je místo ražby patrné.

Další často kladené dotazy

VYBERTE SI NAŠE VÝROBKY S INICIÁLY